Wykaz zawodów

Przed tobą życiowa decyzja - kim chcesz być, co robić.

Nasza szkoła proponuje wam naukę w następujących zawodach:

Betoniarz - zbrojarz

Absolwent szkoły prowadzącej kształcenie w zawodzie betoniarz-zbrojarz będzie przygotowany do wykonywania zadań zawodowych w zakresie kwalifikacji BUD.01.

Więcej

Blacharz samochodowy

Absolwent szkoły prowadzącej kształcenie w zawodzie blacharz samochodowy będzie przygotowany do wykonywania zadań zawodowych w zakresie kwalifikacji MOT.01.

Więcej

Cieśla

Absolwent szkoły prowadzącej kształcenie w zawodzie cieśla będzie przygotowany do wykonywania zadań zawodowych w zakresie kwalifikacji BUD.02.

Więcej

Cukiernik

Absolwent szkoły prowadzącej kształcenie w zawodzie cukiernik będzie przygotowany do wykonywania zadań zawodowych w zakresie kwalifikacji SPC.01.

Więcej

Elektromechanik pojazdów samochodowych

Absolwent szkoły prowadzącej kształcenie w zawodzie elektromechanik pojazdów samochodowych będzie przygotowany do wykonywania zadań zawodowych w zakresie kwalifikacji MOT.02.

Więcej

Elektronik

Absolwent szkoły prowadzącej kształcenie w zawodzie elektronik będzie przygotowany do wykonywania zadań zawodowych w zakresie kwalifikacji ELM.02.

Więcej

Elektryk

Absolwent szkoły prowadzącej kształcenie w zawodzie elektryk będzie przygotowany do wykonywania zadań zawodowych w zakresie kwalifikacji ELE.02.

Więcej

Fryzjer

Absolwent szkoły prowadzącej kształcenie w zawodzie fryzjer będzie przygotowany do wykonywania zadań zawodowych w zakresie kwalifikacji FRK.01.

Więcej

Krawiec

Absolwent szkoły prowadzącej kształcenie w zawodzie krawiec będzie przygotowany do wykonywania zadań zawodowych w zakresie kwalifikacji MOD.03.

Więcej

Kucharz

Absolwent szkoły prowadzącej kształcenie w zawodzie kucharz będzie przygotowany do wykonywania zadań zawodowych w zakresie kwalifikacji HGT.02.

Więcej

Lakiernik samochodowy

Absolwent szkoły prowadzącej kształcenie w zawodzie lakiernik samochodowy będzie przygotowany do wykonywania zadań zawodowych w zakresie kwalifikacji MOT.03.

Więcej

Mechanik pojazdów samochodowych

Absolwent szkoły prowadzącej kształcenie w zawodzie mechanik pojazdów samochodowych będzie przygotowany do wykonywania zadań zawodowych w zakresie kwalifikacji MOT.05.

Więcej

Monter sieci i instalacji sanitarnych

Absolwent szkoły prowadzącej kształcenie w zawodzie monter sieci i instalacji sanitarnych będzie przygotowany do wykonywania zadań zawodowych w zakresie kwalifikacji BUD.09.

Więcej

Murarz - tynkarz

Absolwent szkoły prowadzącej kształcenie w zawodzie murarz-tynkarz będzie przygotowany do wykonywania zadań zawodowych w zakresie kwalifikacji BUD.12.

Więcej

Monter zabudowy i robót wykończeniowych w budownictwie

Absolwent szkoły prowadzącej kształcenie w zawodzie monter zabudowy i robót wykończeniowych w budownictwie będzie przygotowany do wykonywania zadań zawodowych w zakresie kwalifikacji BUD.11.

Więcej

Piekarz

Absolwent szkoły prowadzącej kształcenie w zawodzie piekarz będzie przygotowany do wykonywania zadań zawodowych w zakresie kwalifikacji SPC.03.

Więcej

Przetwórca mięsa

Absolwent szkoły prowadzącej kształcenie w zawodzie przetwórca mięsa będzie przygotowany do wykonywania zadań zawodowych w zakresie kwalifikacji SPC.04.

Więcej

Stolarz

Absolwent szkoły prowadzącej kształcenie w zawodzie stolarz będzie przygotowany do wykonywania zadań zawodowych w zakresie kwalifikacji DRM.04.

Więcej

Ślusarz

Absolwent szkoły prowadzącej kształcenie w zawodzie ślusarz będzie przygotowany do wykonywania zadań zawodowych w zakresie kwalifikacji MEC.08.

Więcej

Tapicer

Absolwent szkoły prowadzącej kształcenie w zawodzie tapicer będzie przygotowany do wykonywania zadań zawodowych w zakresie kwalifikacji DRM.05.

Więcej

"Praca lubi fachowca."

(przysłowie azerskie)

Copyright 2024 Cech Rzemiosła i Przedsiębiorczości w Limanowej