Wykaz zakładów

Wykaz zakładów rzemieślniczych

zrzeszonych w Cechu Rzemiosła i Przedsiębiorczości w Limanowej
według stanu na dzień 29.12.2021 r.

  • Blacharstwo pojazdowe

    Pałka Dominik
    34-600 Limanowa, Stara Wieś 673
    602-482-923

    Pałka Marian
    34-600 Limanowa, Stara Wieś 673
    33-29-168

    Pietrzak Marek
    34-600 Limanowa, Siekierczyna 428
    606-702-758

    Rataj Piotr
    34-730 Mszana Dolna, Łostówka
    331 33-49-152

    Szura Krzysztof
    34-741 Kasina Wielka
    51 33-14-242

    Tobiasz Paweł
    34-600 Limanowa, Mordarka
    464 33-74-695 

  • Ciesielstwo

    Dębski Stanisław
    34-615 Słopnice 303
    33-26-136/693-114-440

    Napora Andrzej
    34-735 Niedźwiedź, Poręba Wielka 151
    33-17-639 

  • Cukiernictwo

    Jania Bolesław
    34-741 Kasina Wielka 624
    33-14-188

    Jaśkowiec Elżbieta
    34-730 Mszana Dolna, ul. Krasińskiego 5
    33-19-050

    Kowalczyk Leokadia
    34-730 Mszana Dolna, ul. Jana Pawła II 7
    33-11-016

    Smoter Małgorzata
    34-600 Limanowa, Młynne
    211 33-76-656 

  • Elektromechanika

    Pietrzak Jan
    34-606 Łukowica 446
    33-35-630 

  • Elektromechanika pojazdowa

    Chorzępa Wojciech
    34-700 Rabka- Zdrój, ul. Gilówka 76 
    505-900-140

    Sentyrz Dorota
    34-730 Mszana Dolna, ul. Krakowska 13
    33-10-360 

  • Elektronik

    Kądziołka Jacek
    34-600 Limanowa, ul. Krótka 6
    604-592-350 

  • Fryzjerstwo

    Chrustek Paulina
    34-730 Mszana Dolna ul. Piłsudskiego 13
    18 33-10-323 / 696-453-760

    Cieślik Janina
    34-600 Limanowa, ul. Jana Pawła II 26
    33-74-101

    Curzydło Sylwia
    34-642 Dobra 361
    514-484-387

    Dutka Dorota
    34-600 Limanowa, ul. ks. Ludwika Kowalskiego 1
    784-394-107 / 570-589-341

    Dziedzic Jadwiga
    34-602 Laskowa 908
    694-235-558

    Gawron Katarzyna
    34-602 Laskowa 419
    33-33-019

    Iwan Anna
    34-606 Łukowica 448
    515-243-428 / 18 333-55-28

    Jurek Renata
    34-600 Limanowa, Rynek 12
    33-75-943

    Kędroń Małgorzata
    34-600 Limanowa ul. M. Konopnickiej 8
    666-385-964

    Król Małgorzata
    34-600 Limanowa, ul. Mordarskiego 4
    33-75-152

    Leżańska Józefa
    34-730 Mszana Dolna, ul. Starowiejska 2
    502-671-688

    Lizak Józefa
    34-600 Limanowa, ul. Krakowska 26
    576-580-228

    Matras Janina
    34-600 Limanowa, ul. Kościuszki 6
    660-776-549

    Matuła Małgorzata
    34-730 Mszana D., ul. Starowiejska 89c
    33-12-414

    Mrożek Grażyna
    34-600 Limanowa, ul. Tadeusza Kościuszki 9
    501-448-084

    Murzańska Monika
    34-730 Mszana Dolna ul. Starowiejska 2N
    694-175-845

    Nawalaniec Dorota
    34-600 Limanowa, ul. Rynek 23
    606-458-642

    Nawieśniak Jolanta
    34-600 Limanowa, ul. M. B. Bolesnej 7
    33-22-287

    Niewola Patrycja
    34-600 Limanowa, ul. Krótka 6
    508-879-426

    Oleksy Anna
    34-600 Limanowa, ul. Kościuszki 13
    660-542-387

    Orzeł – Kowalska Ewelina
    34-600 Limanowa, ul. Leśna 7
    667-553-911

    Pająk Katarzyna
    34-600 Limanowa, ul. M. B. Bolesnej 18A
    33-75-786

    Palacz Józefa
    34-615 Słopnice 1111
    33-26-477

    Palka Natalia
    34-642 Dobra 202
    506-515-230

    Piechura Janusz
    34-600 Limanowa ul. Targowa 2
    514-957-544

    Piszczek Kinga    
    34-608 Kamienica 46A    
    668-910-423

    Popiołek Teresa
    34-730 Mszana Dolna, ul. Kolbego 6a
    601-478-171

    Romańska - Musiał Julia
    34-600 Limanowa 34-600 Limanowa ul. Krakowska 1
    790-232-565

    Pulit Beata
    34-600 Limanowa, ul. Piłsudskiego 61
    668-039-194

    Sarna Sylwia
    34-642 Dobra 39
    793-611-110

    Stanuch Diana
    34-600 Limanowa ul. Kościuszki 6
    798 910 408

    Szabaciuk Monika
    34-600 Limanowa, ul. Kopernika 5
    691-599-595

    Śledź Bożena
    34-602 Laskowa 419
    600-876-708/18 33 333 68

    Ślazyk Maria
    34-615 Słopnice 984
    501-794-620

    Śliwa Teresa
    34-600 Limanowa, ul. Zyg. Augusta 6
    604-144-148

    Świętach Magdalena
    34-600 Limanowa ul. Tadeusza Kościuszki 15
    510-684-428

    Toporkiewicz Czesław
    34-600 Limanowa, ul. M. B. Bolesnej 46/2
    518-565-830

    Wąchała Agnieszka
    34-608 Kamienica Zbludza 197
    695-926-219

    Węglarz Monika
    34-735 Niedźwiedź 204
    889-370-262

    Wiewiórska Małgorzata
    34-600 Limanowa, ul. Jana Pawła II 5
    33-72-316

    Wincel Elżbieta
    34-600 Limanowa, ul. Szymanowskiego 1
    33-73-451

    Wójcik Janina
    34-600 Limanowa ul. Krakowska 8
    604-565-287

    Zaryczny Natalia
    34-606 Łukowica 533
    519-747-240

    Zoń Janina
    34-600 Limanowa, ul. Rynek 16
    725-370-919 

    Zoń Maria
    34-600 Limanowa ul. Kościuszki 6
    503-909-595

  • Instalatorstwo elektryczne

    Banaś Grzegorz
    34-600 Limanowa, ul. Gawrona 8
    33-74-262

    Bieda Stanisław
    34-600 Limanowa, ul. Skrudlak 3
    33-76-271

    Biedroń Marcin
    34-600 Limanowa, ul. Kopernika 5 b
    506-340-812

    Biedroń Mieczysław
    34-600 Limanowa, ul. Kopernika 5 a
    33-71-575

    Dyląg Adam
    34-617 Wilkowisko 107
    504-006-212

    Faron Józef
    34-608 Kamienica, Zasadne 104
    33-46-236

    Franczak Mateusz
    34-615 Słopnice 285
    506-936-754

    Gawron Tadeusz
    34-600 Limanowa, ul. Leśna 29
    33-73-769

    Golonka Marek
    34-600 Limanowa, Łososina Górna 173
    33-76-447

    Hebda Jan
    34-604 Przyszowa 469
    33-36-233

    Kaczmarczyk Bartłomiej
    34-735 Niedźwiedź 27
    787-494-476

    Kapera Mateusz
    34-615 Słopnice 430
    516-777-794

    Migas Tadeusz
    34-600 Limanowa, ul. Witkacego 20
    33-72-656

    Mrożek Wilhelm
    34-600 Limanowa, Stara Wieś 685
    33-70-485

    Pająk Jarosław
    34-604 Przyszowa 311
    505-627-725

    Papież Krzysztof
    34-617 Jodłownik Wilkowisko 132
    606-819-277

    Piech Jerzy
    34-600 Limanowa, ul. Bema 15
    33-71-600

    Potoniec Andrzej
    34-606 Łukowica Młyńczyska 124
    506-997-266

    Rosiek Sławomir
    34-643 Jurków, Chyszówki 175
    605-670-901

    Skirliński Antoni
    34-604 Przyszowa 452
    33-36-037

    Skirlinski Arkadiusz
    34-604 Przyszowa 452
    33-36-037

    Stożek Rafał
    34-734 Kasinka Mała 501
    886-792-912

    Śliwa Roman
    34-600 Limanowa, Stara Wieś 410
    600-631-754

    Śmierciak Janusz
    34-600 Limanowa Mordarka 540
    604 223 962

    Tokarczyk Wojciech
    34-600 Limanowa, Mordarka 392
    608-749-340

    Wielowski Sebastian
    34-735 Niedźwiedź Podobin 139
    880 231 059 

  • Instalatorstwo sanitarne

    Banaś Krzysztof
    34-600 Limanowa, ul. Żuławskiego 6
    504-874-721

    Bienat Wiesław
    34-600 Limanowa, Stara Wieś 586
    33-29-022/504-498-216

    Bolisęga Jerzy
    34-735 Niedźwiedź, Podobin 191
    33-17-159

    Duplak Piotr
    34-600 Limanowa, Makowica 36
    660-778-508

    Frączek Patryk
    34-602 Laskowa 273
    504-800-907

    Gądek Edward
    34-600 Limanowa Lipowe 113
    697 119 074

    Giemzik Stanisław
    34-620 Jodłownik 275
    332-60-25

    Gocał Wojciech
    34-730 Mszana Dolna, ul. Marka 55
    33-11-085

    Golonka Jacek
    34-600 Limanowa, ul. Przyłęckiego 5
    506-103-065

    Golonka Józef
    34-600 Limanowa, ul. Przyłęckiego 5
    33-72-696

    Golonka Paweł
    34-600 Limanowa, ul. Przyłęckiego 5
    606-480-617

    Gromala Tadeusz
    34-608 Kamienica, Zalesie 206
    696-856-174

    Hutek Mariusz
    34-600 Limanowa, Stara Wieś 928
    788-435-320

    Jędrzejek Henryk
    34-602 Laskowa 570
    33-33-203

    Juszczak Janusz
    34-652 Nowe Rybie, Rupniów 263
    608-282-533

    Kapturkiewicz Władysław
    34-650 Tymbark, Zamieście 148
    33-25-969

    Kurek Marcin
    34-730 Mszana D.,ul. Spadochroniarzy 28e
    33-10-593

    Malec Tadeusz
    34-730 Mszana Dolna, Łostówka 309 
    608-411-830

    Mamak Jan
    34-600 Limanowa, Mordarka 385
    33-72-339

    Mąka Tomasz
    34-600 Limanowa, Stara Wieś 59
    503- 188- 663

    Mól Grzegorz
    34-600 Limanowa, ul. Piłsudskiego 67/23
    33-73-634

    Pietrzak Grzegorz
    34-600 Limanowa ul. Kościuszki 74
    788-501-629

    Syjud Jan
    34-608 Kamienica, Zalesie 240
    609-243-127

    Ślusarczyk Andrzej
    34-615 Słopnice 1190
    667-969-616

    Wróbel Czesław
    34-654 Męcina 597
    33-27-274

    Wróbel Krzysztof
    34-615 Słopnice 306
    504-304-524

    Zając Paweł
    34-642 Dobra 230
    730-829-560

    Zawada Wojciech
    34-654 Męcina 39
    662-446-815 

  • Kominiarstwo

    Biedroń Danuta
    34-600 Limanowa, ul. Witkacego 1
    33-71-460/606 305 030 

  • Krawiectwo

    Duda Janina
    34-730 Mszana Dolna, Łostówka 271
    33-10-242

    Hojda Ewa
    34-620 Jodłownik Słupia 103
    694-168-744 

  • Kuchmistrzostwo

    Cedzidło Barbara
    34-600 Limanowa, ul. Rynek 1
    795-869-337

    Flig Michał    
    34-730 Mszana Dolna, ul. Maksymiliana Marii Kolbego 6    
    889-885-026

    Filipek Stanisław
    32-436 Tokarnia 373
    605-888-218

    Gawron Jolanta
    34-600 Limanowa, ul. Zyg. Augusta 12
    18 337-04-26/606-493-064

    Kalisz Sławomir
    34-600 Limanowa, ul. Bronisława Czecha 4
    509-406-429

    Kasiński Jakub
    34-600 Limanowa, Młynne 106
    501-560-498

    Lis Janina
    34-615 Słopnice 583
    601-189-511

    Matras Piotr
    34-600 Limanowa, ul. J. Marka 52
    533-008-088

    Piaskowy Grażyna
    34-600 Limanowa, Rynek 21
    502-464-002 / 1833-75-573

    Puch Zdzisław
    34-600 Limanowa, ul. Zyg. Augusta 8
    600-988-761 

    Stachura Małgorzata
    34-730 Mszana Dolna, ul. Leśna 10
    698-293-733

    Tomala Joanna     
    34-730 Mszana Dolna, ul. Orkana 25 F    
    666-908-908

    Węglarz Anna 
    34-733 Mszana Górna 539
    600-884-245

  • Lakiernictwo pojazdowe

    Kaleta Kazimierz
    34-741 Kasina Wielka 584
    33-14-314

    Pałka Bogdan
    34-600 Limanowa, Stara Wieś 1250
    33-29-280 

  • Mechanika maszyn rolniczych

    Bednarek Jerzy
    34-654 Męcina 377
    33-27-072 

  • Mechanika pojazdowa

    Czech Jacek
    34-650 Tymbark 392
    694-684-140

    Drąg Łukasz
    34-730 Mszana Dolna ul. Józefa Marka 26 a
    608-427-106

    Drzyzga Bogdan
    34-650 Tymbark 454
    33-25-740

    Dyrek Jarosław
    34-600 Limanowa, ul. Tarnowska 34
    509-714-682/337-60-26

    Dziedzic Stanisław
    34-654 Męcina Pisarzowa 64
    785-078-071

    Frączek Bogusław
    34-600 Limanowa, Młynne 273
    796-923-777

    Gancarczyk Damian
    34-600 Limanowa, Kanina 74
    881-499-306

    Guzik Jakub
    34-650 Tymbark, Piekiełko 11
    33-25-104

    Kaim Tadeusz
    34-615 Słopnice 4
    608-249-609/332-62-53

    Kawula Andrzej
    34-643 Jurków 274
    33-40-003

    Kokot Krzysztof
    34-623 Szczyrzyc, Pogorzany 163
    692-026-963

    Krajewski Marek
    34-600 Limanowa, Stara Wieś 360
    33-75-267

    Kubatek Piotr
    34-650 Tymbark, Zamieście 83
    606-289-087

    Kulig Wiesław
    34-602 Laskowa 222
    33-33-140

    Kwit Zbigniew
    34-608 Kamienica 558
    603-679-519

    Liszka Łukasz
    34-600 Limanowa, ul. Wojska Polskiego 1
    504-120-610

    Lupa Rafał
    34-600 Limanowa ul Kopernika 15 B
    795433072

    Macioł Ryszard
    32-434 Skomielna Biała 685
    26-87-307

    Maciuszek Tomasz
    34-600 Limanowa, Sowliny 112
    519-114-615

    Malec Robert
    34-730 Mszana Dolna, Łostówka 100
    880-217-981

    Matras Marian
    34-602 Laskowa 503
    33-70-841

    Miśkowiec Janusz
    34-642 Dobra 139
    33-30-460

    Miśkowiec Piotr
    34-650 Tymbark 370
    33-40-780

    Młynarczyk Jan
    34-600 Limanowa, Sowliny 258
    33-71-208

    Młynarczyk Wiesław
    34-600 Limanowa, ul. Zygmunta Augusta 12
    508-279-454/337-52-77

    Palka Beata
    34-642 Dobra 399
    692-795-868

    Pałka Zbigniew
    34-600 Limanowa, ul. Partyzantów 8 A
    33-73-998

    Papież Krzysztof
    34-650 Tymbark, Zamieście 172
    33-26-203

    Piaskowy Władysław
    34-643 Jurków, Półrzeczki 39
    33-32-251

    Popiołek Leszek
    34-730 Mszana Dolna, ul. Orkana 23
    33-10-207

    Porębski Antoni
    34-735 Niedźwiedź, Konina 50
    33-10-103

    Siwy Roman
    34-654 Męcina Pisarzowa 116
    604-774-247

    Stanik Zdzisław
    34-730 Mszana Dolna, ul. Starowiejska 24c
    33-10-582

    Stożek Bartłomiej    
    34-734 Kasinka Mała 506    
    607-489-527

    Ślazyk Józef
    34-600 Limanowa, ul. Krakowska 42
    602-598-776

    Twaróg Rafał    
    34-600 Limanowa, ul. Fabryczna 3    
    600-954-726

    Wajda Edward
    34-600 Limanowa, ul. Tarnowska 1 a
    33-76-936

    Węglarz Paweł
    34-733 Mszana Górna 380
    506-632-953

    Wojak Paweł
    34-654 Męcina 950
    667-600-902

    Wyrwa Krzysztof
    34-600 Limanowa, ul. Łazarskiego 5
    33-71-996

    Zamora Krzysztof
    34-600 Limanowa, Młynne 415
    509-794-397

    Zieliński Tomasz
    34-625 Srzydlna 133
    698-954-904 

  • Monter zabudowy i robót wykończeniowych w budownictwie

    Gocał Władysław
    34-730 Mszana Dolna, ul. Marka 55
    33-10-248

    Kowalski Marek
    34-730 Mszana Dolna, ul. Słomka 30
    33-12-168

    Majchrzak Marek
    34-608 Kamienica 267
    781-785-110

    Majchrzak Piotr
    34-608 Kamienica 546
    603-368-143

    Michura Grażyna
    34-600 Limanowa, ul. Reymonta 1
    33-76-770/608-652-837

    Myszogląd Dawid    
    34-730 Mszana Dolna Łostówka 356     
    604-713-883

    Sroka Tomasz
    34-615 Słopnice 1311
    695-926-228

  • Murarstwo - tynkarstwo

    Biernat Andrzej
    34-600 Limanowa Siekierczyna 568
    692-272-693

    Curzydło Józef
    34-615 Słopnice 871
    33-48-003

    Flig Andrzej
    34-730 Mszana Dolna, ul. Leśna 19
    888-357-287

    Franczak Paweł
    34-615 Słopnice 1386
    669-478-093

    Gruszowski Jacek
    32-435 Krzczonów 565
    603-052-076

    Gurgul Piotr
    34-600 Limanowa, ul. Boczna 11
    33-72-361

    Homa Mariusz
    34-730 Mszana Dolna, ul. Sienkiewicza
    15 698-111-765

    Jędrzejek Rafał
    34-602 Laskowa 803
    33-33-131/ 602 688 190

    Karpierz Adam
    34-730 Mszana Dolna ul. Mroza 22A
    600-685-094

    Karpierz Piotr
    34-730 Mszana Dolna Glisne 32
    728-336-904

    Karpierz Stanisław
    34-730 Mszana Dolna, Glisne 76
    696-783-634

    Kożuch Adam
    34-600 Limanowa ul. Marsów 24
    608 033 313

    Mamak Paweł
    34-600 Limanowa, ul. Piłsudskiego 68/4
    33-71-172

    Marszałek Krzysztof
    32-433 Lubień, Krzeczów 196
    26-83-666

    Oleksy Stanisław
    34-603 Ujanowice 109
    33-34-601

    Pach Franciszek
    34-606 Łukowica Młyńczyska 123
    516-756-699

    Stożek Czesław
    34-734 Kasinka Mała 491
    33-13-087

    Strug Janusz
    34-615 Słopnice 756
    33-74-110/508-478-594

    Stypuła Jarosław
    34-604 Przyszowa 37
    33-36-283

    Sułkowski Dariusz
    34-600 Limanowa, Sowliny 280
    531-064-444

    Sułkowski Marian
    34-600 Limanowa ul. Reja 4
    33-75-956/601-083-826

    Śmierciak Mieczysław
    34-604 Przyszowa 474
    33-36-274

    Talaska Jan
    34-615 Słopnice 648
    698-909-060 / 33 26 133

    Tokarczyk Jan
    34-600 Limanowa, ul. Grunwaldzka 9 h
    33-74-924

    Tokarczyk Zbigniew
    34-600 Limanowa, Lipowe 194
    33-74-837/602-398-487

    Tomasik Łukasz
    34-600 Limanowa, Siekierczyna 487
    500-364-922

    Wąchała Marian
    34-608 Kamienica 320
    33-23-335

    Wojak Eugeniusz
    34-600 Limanowa ul. Tarnowska 33
    33-76-159

    Wojtas Jan
    34-600 Limanowa, Siekierczyna 122
    33-29-766

    Wojtas Maciej
    34-600 Limanowa, ul. Piłsudskiego 14 
    602-447-911

    Zapała Jan
    34-650 Tymbark, Zawadka 81
    660-828-817

    Zawada Stanisław
    34-600 Limanowa, ul. Tarnowska 9
    33-01-160

  • Piekarstwo

    Gawlik Władysław
    34-654 Męcina 580
    33-27-468

    Golonka Krzysztof
    34-600 Limanowa ul. Jabłoniecka 12 B
    33-01-142

    Marszalik Barbara
    34-734 Kasinka Mała 660
    33-13-161

    Mąka Stanisław
    34-602 Laskowa 598
    608 294 401

    Matlęga Barbara
    34-608 Kamienica 640
    33-23-512

    Opoka Paweł
    34-600 Limanowa, ul. Sportowa 6A
    696-296-784

    Pajor Piotr
    34-602 Laskowa 500
    33-70-820

    Piaskowa Danuta
    34-615 Słopnice 927
    609-428-922

    Potaczek Bożena
    34-735 Niedźwiedź 284
    33-17-406

    Rusnak Teresa
    34-735 Niedźwiedź 213
    33-17-949 

  • Przetwórstwo owoców i warzyw

    Gacal Kazimierz
    34-600 Limanowa, ul. Jana Pawła II 6
    33-73-928 

  • Renowacja i odświeżanie wyrobów futrzarskich

    Gołda Tadeusz
    34-623 Szczyrzyc, Pogorzany 117
    33-20-054 

  • Stolarstwo

    Bal Jan
    32-434 Skomielna Biała 451
    26-87-053

    Białoń Bogumił
    34-625 Skrzydla 303
    604-574-058

    Bieda Krzysztof
    34-600 Limanowa ul. Piłsudskiego 43
    33-75-553

    Czamara Andrzej
    34-600 Limanowa, Stara Wieś 847
    33-732-64

    Czamara Józef
    34-600 Limanowa, ul. Pogodna 4
    606-805-589

    Czamara Stanisław
    34-600 Limanowa, Stara Wieś 525
    507-154-084

    Ćwik Grzegorz
    34-600 Limanowa, ul. Polna 37 e
    33-72-423

    Faron Robert
    34-623 Szczyrzyc, Janowice 187
    33-20-499

    Golonka Tomasz
    34-600 Limanowa, Koszary 199
    669-072-961

    Gołąb Andrzej
    34-602 Laskowa 853
    517-034-178

    Górski Andrzej
    34-625 Skrzydlna 263
    33-31-185

    Grzęda Józef
    34-735 Niedźwiedź, Konina 102
    33-17-579

    Kaleta Edward
    34-625 Skrzydlna, Wola Skrzydlańska 89
    33-31-387

    Kaleta Piotr
    34-625 Skrzydlna 253
    33-31-121

    Kania Zbigniew
    34-730 Mszana Dolna Raba Niżna 195
    697400117/183316327

    Kęska Piotr
    34-600 Limanowa, Koszary 57
    33-76-732

    Kozak Adam
    34-734 Kasinka Mała 504
    33-13-088

    Król Wojciech
    34-600 Limanowa Siekierczyna 376
    728-394-432

    Kubik Władysław
    34-730 Mszana Dolna, ul. Orkana 56 c
    33-10-659

    Kurek Józef
    34-650 Tymbark, Zamieście 165
    33-40-407

    Lach Jerzy
    34-735 Niedźwiedź, Podobin 45
    33-17-838

    Lis Zbigniew
    34-600 Limanowa, Siekierczyna 34
    692-295-031

    Lulek Józef
    34-741 Kasina Wielka 520
    33-14-025

    Michura Paweł
    34-600 Limanowa, Młynne 101
    33-76-308

    Mikołajczyk Franciszek
    34-600 Limanowa, ul. Grunwaldzka 6a
    33-71-047

    Mrózek Tomasz
    34-643 Jurków 189
    886-411-356

    Mucha Grzegorz
    34-600 Limanowa Walowa Góra 41
    504-999-199

    Mysza Janusz
    34-733 Mszana Górna Łętowe 200
    33-15-435

    Opyd Zygmunt
    34-607 Szczawa 536
    33-24-317, 663 077 863

    Piszczek Ryszard
    34-600 Limanowa Stara Wieś 849
    604-612-250

    Smreczak Piotr
    34-735 Niedźwiedź 97
    888-919-872

    Sroka Franciszek
    34-615 Słopnice 316
    18 3326-611, 603 988 144

    Sułkowska Dominika
    34-625 Skrzydlna 270
    18 333 10 34, 512 442 572

    Ślaga Andrzej
    34-741 Kasina Wielka 519
    33-14-036

    Ślazyk Tomasz
    34-600 Limanowa, Stara Wieś 542
    501-249-004

    Wardęga Jan
    34-601 Limanowa, ul. Bednarzy 4
    33-76-097

    Warzecha Tomasz
    32-433 Lubień, Tenczyn 119
    26-82-359

    Węglarz Ryszard
    34-730 Mszana Dolna, Łostówka 30
    33-11-794 

  • Ślusarstwo

    Borucki Marcin
    34-600 Limanowa ul. Wiejska 5a
    512 -672-286

    Jurczak Stanisław
    34-741 Kasina Wielka 26
    33-19-130

    Małucha Piotr
    34-600 Limanowa Stara Wieś 461
    33-01-572

    Pytel Jan „Instar”
    34-600 Limanowa, ul. Tarnowska 9
    33-73-184

    Stach Dariusz
    34-602 Laskowa, Kamionka Mała 256
    782-112-719

    Stach Józef
    34-602 Laskowa, Kamionka Mała 256
    33-45-691

    Szewczyk Wacław
    34-600 Limanowa, Łososina Górna 19
    608-068-148

    Szubryt Walenty
    34-600 Limanowa, Mordarka dz. 1236/2
    33-73-333/503-175-290

    Wojtas Kazimierz
    34-603 Ujanowice 52
    33-34-008

    Wojtas Marcin
    34-600 Limanowa ul. Fabryczna 30
    606 807 799

    Wojtas Marek
    34-600 Limanowa, ul. Leśna 54 a
    33-73-267

    Wojtas Wojciech
    34-603 Ujanowice
    52 510-122-810 

  • Tartacznictwo

    Żak Marek
    34-643 Jurków, Chyszówki 43
    601-467-796

  • Tele i radiomechanika

    Łabuz Tadeusz
    34-730 Mszana Dolna, Kolbego 24 b
    33-10-996 

  • Wędliniarstwo

    Cichański Stanisław
    34-733 Mszana Górna 205
    33-11-913

    Dudek Roman
    34-600 Limanowa, ul. Tarnowska 4
    33-76-036

    Florczak Marek
    34-735 Niedźwiedź 45
    33-17-020

    Skolarus Andrzej
    34-734 Kasinka Mała 539
    33-13-069

    Szubryt Zbigniew
    33-395 Chełmiec, ul. Węgrzynek 50
    44-30-560

    Wiktor Roman
    34-620 Jodłownik 170
    33-21-109 

  • Złotnictwo

    Zaremba Maciej
    34-600 Limanowa, ul. Krakowska 5
    33-73-833 

  • Zmechanizowane roboty ziemne

    Wójtowicz Wiesław
    34-654 Męcina 167
    33-27-086 

Copyright 2022 Cech Rzemiosła i Przedsiębiorczości w Limanowej