Szkolny konkurs "Śladami historii rzemiosła i jego patrona – Świętego Józefa"

• 4 stycznia 2023 r.

Cech Rzemiosła i Przedsiębiorczości w Limanowej zaprasza wszystkich uczniów Branżowej Szkoły I Stopnia im. Świętego Józefa w Limanowej do wzięcia udziału w konkursie „Śladami historii rzemiosła i jego patrona – Świętego Józefa”.

Celem konkursu jest poznanie historii rzemiosła, osoby patrona szkoły i kultywowanie tradycji.

Uczniowie chcący wziąć udział w konkursie zgłaszają taką chęć u wychowawcy klasy. Konkurs jest jednoetapowy. Odbywać się będzie bez dostępu do internetu w siedzibie szkoły w dniu 2 marca 2023r. Konkurs polega na wyborze odpowiedzi do 20 zadań zamkniętych z zakresu historii rzemiosła i osoby Świętego Józefa. Na rozwiązanie testu uczniowie będą mieli 20 minut czasu.

Terminarz konkursu:

• zgłoszenie udziału w konkursie do wychowawcy klasy – do dnia 17 lutego 2023r.
  • zgłoszenie uczniów przez wychowawcę klasy do organizatora konkursu – do dnia 24 lutego 2023r.
  • przeprowadzenie konkursu – 2 marca 2023r.
  • ogłoszenie wyników konkursu i rozdanie nagród – 17 marca 2023r

Wśród nagród konkursu przewidziano m.in. sprzęt elektroniczny, plecaki i inne nagrody rzeczowe.

Więcej informacji na stronie konkursu!