Śladami historii rzemiosła i jego patrona – Świętego Józefa

Szkolny konkurs

„Śladami historii rzemiosła i jego patrona – Świętego Józefa”

Cech Rzemiosła i Przedsiębiorczości w Limanowej zaprasza wszystkich uczniów Branżowej Szkoły I Stopnia im. Świętego Józefa w Limanowej do wzięcia udziału w konkursie „Śladami historii rzemiosła i jego patrona – Świętego Józefa”.

Celem konkursu jest poznanie historii rzemiosła, osoby patrona szkoły i kultywowanie tradycji.

Pobierz regulamin konkursu

Uczniowie chcący wziąć udział w konkursie zgłaszają taką chęć u wychowawcy klasy. Konkurs jest jednoetapowy. Odbywać się będzie bez dostępu do internetu w siedzibie szkoły w dniu 2 marca 2023r. Konkurs polega na wyborze odpowiedzi do 20 zadań zamkniętych z zakresu historii rzemiosła i osoby Świętego Józefa. Na rozwiązanie testu uczniowie będą mieli 20 minut czasu.

Wśród nagród konkursu przewidziano m.in. sprzęt elektroniczny, plecaki i inne nagrody rzeczowe.

Terminarz konkursu:

• zgłoszenie udziału w konkursie do wychowawcy klasy – do dnia 17 lutego 2023r.
  • zgłoszenie uczniów przez wychowawcę klasy do organizatora konkursu – do dnia 24 lutego 2023r.
  • przeprowadzenie konkursu – 2 marca 2023r.
  • ogłoszenie wyników konkursu i rozdanie nagród – 17 marca 2023r.

Uwaga!
Poszczególne terminy mogą ulec zmianie. Uczestnicy konkursu zostaną powiadomieni o zmianach z minimum tygodniowym wyprzedzeniem.
Uczestnicy konkursu są zwolnieni z udziału w praktykach i zajęciach lekcyjnych w dniu konkursu oraz w dniu ogłoszenia wyników i rozdania nagród.

Konkursy i nagrody są sfinansowane ze środków Narodowego Instytutu Wolności – Centrum Rozwoju Społeczeństwa Obywatelskiego w ramach rządowego programu Polski Inkubator Rzemiosła. Nazwa zadania publicznego: Rozwój i promocja kształcenia dualnego w rzemiośle.

Logo PIR

-------------------------------------------------

W artykule i materiałach użyto:

Obraz autorstwa gpointstudio na Freepik

Obraz - John Everett Millais, Public domain, via Wikimedia Commons

Regulamin konkursu „Śladami historii rzemiosła i jego patrona – Świętego Józefa”