Konkurs "Bezpiecznie do startu" z zakresu BHP

  • 18 września 2023 r.

W dniu 28.09.2023 w naszej szkole odbędą się eliminacje szkolne do konkursu "Bezpiecznie do startu" z zakresu BHP.

Konkurs "Bezpiecznie od startu" jest trzy etapowy. Pierwszy etap stanowią eliminacje szkolne. Drugi etap - regionalny, odbywa się w Nowym Sączu - biorą w nim udział 2 osoby o najlepszych wynikach zdobytych w eliminacjach szkolnych. Trzeci etap - ogólnopolski, odbywa się w Warszawie - biorą w nim udział osoby, które wykażą się najlepszymi wynikami w eliminacjach w Nowym Sączu.

Nagrodą główną w tym konkursie jest 2000zł! Dodatkowym atutem tego konkursu jest baza pytań do pobrania w załączniku.

Zapisy do konkursu odbywają się u Pani Magdaleny Dyrek w terminie do 24.09.2023. Zapewniamy zwolnienie z kursów/praktyk/zajęć lekcyjnych w trakcie trwania zarówno eliminacji szkolnych, jak i późniejszych etapów konkursu.


REGULAMIN ELIMINACJI SZKOLNYCH DO KONKURSU "BEZPIECZNIE OD STARTU"

  1. Uczestnikami eliminacji szkolnych są chętni uczniowie Branżowej Szkoły I Stopnia Cechu Rzemiosła i Przedsiębiorczości w Limanowej.
  2. Organizatorem eliminacji szkolnych jest Pani Magdalena Dyrek.
  3. Eliminacje szkolne odbędą się w dniu 28.09.2023 o godzinie wskazanej przez organizatora w terminie późniejszym. Zgłoszenia do eliminacji szkolnych są możliwe do 24.10.2023. u Pani Magdaleny Dyrek.
  4. Eliminacje szkolne będą polegały na wybraniu właściwej odpowiedzi do 20 zadań jednokrotnego wyboru. Treść wszystkich zadań stanowi załącznik, umieszczony u dołu strony. Eliminacje szkolne potrwają 20 minut.
  5. Dwie osoby o najwyższej liczbie punktów z eliminacji szkolnych zostaną zakwalifikowane do drugiego etapu konkursu, który odbędzie się w Nowym Sączu.

Organizator zapewnia sobie możliwość zmiany niniejszego regulaminu.

Regulamin Ogólnopolskiego Konkursu "Bezpiecznie od startu" znajduje się na stronie: https://www.pip.gov.pl/ua/nasza-oferta/dla-robotodavciv/konkurs-bezpiecznie-od-startu?highlight=WyJzemtvbGVuaWEiXQ==

 

 

Regulamin konkursu

Copyright 2024 Cech Rzemiosła i Przedsiębiorczości w Limanowej